Aktuální nabídka

Individuální lekce techniky

  • Zaměření především na zdokonalování plavecké techniky
  • Vhodné pro začátečníky, pokročilé i závodní plavce
  • Lekce plavání probíhá za provozu veřejnosti

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
čas tréninku dle individuální domluvy

Triatlonová skupina

  • Cílem je především zvýšení kondice, zdononalení techniky, příprava na závody
  • Vhodné pro středně pokročilé triatlonisty a plavce
  • Lekce plavání probíhá v pronajaté 50m dráze, max 13 plavců na dráhu

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
Pondělí 7:00 - 8:00
Úterý 19:00 - 20:00
Čtvrtek 19:00 - 20:00

Profi plavecký team

  • Profi tréninky tvořené s ohledem na plaveckou závodní sezonu
  • Vhodné pro závodní plavce, explavce a hobby plavce
  • Každého nového člena vítáme!
  • Tréninky probíhají za provozu veřejnosti

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
Úterý 19:00 - 20:00
Středa 19:00 - 20:00
Pátek 19:00 - 20:00

Kontaktujte nás a přidejte se k nám!

Reference našich klientů

Michal Rozehnal, triatlonista

Tréning se Sabinou doporučuji. Jako bývalý výkonnostní cyklista a běžec jsem si díky Sabině splnil jedno ze svých přání – neprat se s vodou. Systematicky, krok po kroku, jsem se prokousal pod jejím vedením kraulem, který zvládám tak, že mi při triatlonech neujíždí po první disciplíně vlak, jak jsem byl léta zvyklý. Objevil jsem i princip znaku a motýlka a i když s Phelpsem mám společné akorát tak křestní jméno, plavání se stalo jednou z mých každotýdenních radostí a zároveň skvělou kompenzací běhu a kolu.

Richard Franek, triatlonista

Jako hobby triatlonista jsem se několik let potýkal s neschopností zlepšit se v plavecké části závodu. Po šesti měsících tréninku se Sabinou, kdy mě od základu naučila plavat kraula pořádně (soukromé hodiny plavání zaměřené čistě na styl), dneska kraulem zvládnu vzdálenosti, na kterých bych se dříve vysílením utopil. Efektivita stylu toho co jsem plaval dříve ve srovnání s tím co plavu nyní, je prakticky nesrovnatelná (nemluvě o časech). Dnes již plavu v kondiční plavecké skupině pod vedením Sabiny, což mě motivuje k tomu abych ze sebe vydal více, než bych dokázal při tréninku o samotě.

Otakar Tepřík, příležitostný plavec

Sabinu jsem oslovil, aby mi pomohla se zlepšením plaveckého stylu. S tím souviselo i zvýšení kondice a posílení svalové hmoty či odnaučení zažitých pohybů. Již od začátku u ní oceňuji bezprostřední vystupování jako bychom byli přátelé od narození, přesto vedla trénink vždy maximálně profesionálně. Dokáže na mě přenést úžasnou energii a radost z pohybu, který v ní je. I když to někdy trvalo déle, vždy měla trpělivost to znovu a znovu vysvětlit či předvést. Jako trenérku jsem ji doporučil mnoha přátelům, dokonce i úplným neplavcům.

Ondra Dufek, sportovec

Hledal jsem způsob, jak uplavat delší vzdálenost, bez toho, abych u toho vypadal jako paní radová. Po pár měsících tréninku s Nikolou se při prsou cítím jistý a vzdálenost, kterou uplavu se několikrát znásobila oproti minulosti. Nyní se věnujeme kraulu a věřím, že pod skvělým vedením Nikoly již v létě zvládnu svůj cíl a to přeplavat Křetínskou přehradu. Věřím, že pod správným vedením se stylové a efektivní plavání může stát jedním z pilířů dobré kondice každého z nás.