Aktuální nabídka plaveckých kurzů

Individuální lekce techniky

 • Individální lekce se soukromým trenérem
 • Zaměření především na zdokonalování plavecké techniky
 • Vhodné pro začátečníky, pokročilé i závodní plavce
 • Lekce plavání probíhá za provozu veřejnosti bez pronájmu dráhy

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
čas tréninku dle individuální domluvy

Triatlonová skupina

 • Skupina vhodná pro hobby plavce a triatlonisty
 • Cílem je především zvýšení kondice, zdononalení techniky, příprava na závody
 • Vhodné pro středně pokročilé plavce, pro zapojení do skupiny je potřeba zvládnout alespoň 200m kraulem
 • Lekce plavání probíhá v pronajaté 50m dráze, max 13 plavců na dráhu

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
Úterý 19:00 - 20:00
Čtvrtek 19:00 - 20:00

Profi plavecký team

 • Profi tréninky tvořené s ohledem na plaveckou závodní sezonu, které jsou bez vedení trenérem
 • Vhodné pro všechny dříče, závodní plavce, explavce a hobby plavce
 • Každého nového člena vítáme!
 • Tréninky probíhají za provozu veřejnosti, kurzovné nevybíráme

Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
Úterý 19:00 - 20:00
Středa 19:00 - 20:00
Pátek 19:00 - 20:00

Reference našich klientů

Michal Rozehnal, triatlonista

Trénink se Sabinou doporučuji. Jako bývalý vrcholový cyklista a běžec jsem se díky Sabině naučil plavat kraula a přestal se prát s vodou. Systematicky, krok po kroku, jsem se prokousal pod jejím vedením technikou kraulu, který konečně zvládám tak, že mi při triatlonech neujíždí po první disciplíně vlak, jak jsem byl léta zvyklý. Plavání se stalo jednou z mých každotýdenních radostí a zároveň skvělou kompenzací běhu a kolu.

Petr Jindra, začátečník

Do plavecké školy jsem se přihlásil jako úplný začátečník, který sotva uplaval bazén. Po půl roce soukromých lekcí jsem schopen plavat celou hodinu vkuse a naučil jsem se základy kraula. Lekce s trenérem jsou perfektní a učení je mnohem efektivnější, než mé pokusy naučit se všechno sám 🙂 Moc díky za bezvadný přístup!

Richard Franek, triatlonista

Jako hobby triatlonista jsem se několik let potýkal s neschopností zlepšit se v plavecké části závodu. Po šesti měsících tréninku se Sabinou, kdy mě od základu naučila plavat kraula pořádně (soukromé hodiny plavání zaměřené čistě na styl), dneska kraulem zvládnu vzdálenosti, na kterých bych se dříve vysílením utopil. Efektivita stylu toho co jsem plaval dříve ve srovnání s tím co plavu nyní, je prakticky nesrovnatelná (nemluvě o časech). Dnes již plavu v kondiční plavecké skupině pod vedením Sabiny, což mě motivuje k tomu abych ze sebe vydal více, než bych dokázal při tréninku o samotě.

Otakar Tepřík, začátečník

Sabinu jsem oslovil, aby mi pomohla se zlepšením plaveckého stylu. S tím souviselo i zvýšení kondice a posílení svalové hmoty či odnaučení zažitých pohybů. Již od začátku u ní oceňuji bezprostřední vystupování jako bychom byli přátelé od narození, přesto vedla trénink vždy maximálně profesionálně. Dokáže na mě přenést úžasnou energii a radost z pohybu, který v ní je. I když to někdy trvalo déle, vždy měla trpělivost to znovu a znovu vysvětlit či předvést. Jako trenérku jsem ji doporučil mnoha přátelům, dokonce i úplným neplavcům.

Ondra Dufek, sportovec

Hledal jsem způsob, jak uplavat delší vzdálenost, bez toho, abych u toho vypadal jako paní Radová. Po pár měsících tréninku s Nikolou se při prsou cítím jistý a vzdálenost, kterou uplavu se několikrát znásobila oproti minulosti. Nyní se věnujeme kraulu a věřím, že pod skvělým vedením Nikoly již v létě zvládnu svůj cíl a to přeplavat Křetínskou přehradu.