Naše nabídka

Naše výuka
plavání je jiná.
Lepší.

Naší výhodou 

Kde:
Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
čas tréninku dle individuální domluvy
Cena:
700,-/60 min

01.

Individuální lekce

Soukromá lekce je vhodná pro ty z vás, kteří potřebuji individuální přístup. 

Obvykle jsme schopní vyjít vstříc všem požadavkům, které na nás máte, nicméně před zaplacením doporučujeme se s námi nejdříve spojit a domluvit se na aktuálních možnostech.

Lekce plavání probíhá za provozu veřejnosti bez pronájmu dráhy, proto prosím počítejte s větším zaplněním bazénu v časech mezi 7-8h a 17-20h.

Cena lekce nezahrnuje vstup na bazén – ten si hradíte sami při vstupu do Aquacentra Šutka.

Kde:
Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
ÚTERÝ  19:00 – 20:00
ČTVRTEK  19:00 – 20:00
Cena:
2700,-/1x týdně/3 měsíce

02.

Skupinové lekce

Skupinová lekce je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí být součástí skupiny a chtějí využít rychlejších tahounů v týmu, aby vám pomohli stát se lepšími. 

Skupinové lekce probíhají v pronajaté 50m dráze pod vedením trenéra, který se skupině na 100% věnuje. V týmu je 8-13 plavců a všichni zvládají plavat souvislým kraulem a umí základy všech ostatních plaveckých způsobů.

Platba je na 3 měsíce a vůbec nezáleží na tom, kdy k nám naskočíte, počítáme to pro každého individuálně. Cena kurzu zahrnuje vstup na bazén – obdržíte vlastní čip (za zálohu 100,-).
Obvykle plaveme i přes léto, ovšem obvykle úterní a čtvrteční skupinu spojíme.

Před zaplacením nás prosím kontaktujte, jestli je ve vybrané skupince ještě místo.

03.

Dairy

Na míru ušitý přístup, technika závodního plavání, žádné experimenty, žádný hobby trenér.

Velit sollicitudin porttitor sed dignissim tellus etiam morbi orci fermentum, gravida semper amet feugiat cras neque, mus aenean id volutpat nisl sit condimentum a ullamcorper nunc nec ultrices tristique amet, cursus non semper faucibus ultrices facilisis vulputate sit tempus ullamcorper tortor, cursus velit iaculis sed scelerisque massa, egestas rhoncus ullamcorper aliquet fames feugiat.
Mia Janne