Plavecké
kurzy

Naše lekce plavání jsou jiné.
Lepší.

01.

Online kurz plavání

Kompletní online kurz plavání pro začátečníky, se kterým se od A do Z naučíte plavat kraulem. Jak to bude probíhat? Dostanete spoustu video-lekcí s návody, tipy a triky. A pak dostanete 50 video-cvičení od nejlehčího po nejtěžší, na které se podíváte doma. Těchto 50 cviků je připravených i pro tisk („SWIMBOOK“) a vezmete si je s sebou na bazén.

Chcete se naučit plavat kraulem?

ONLINE KURZ PLAVÁNÍ

Kde:
ve vašem bazénu
Kdy:
kdykoliv budete mít čas
Cena:
2 450,-

02.

Individuální lekce

Soukromá lekce je vhodná pro ty z vás, kteří potřebuji individuální přístup. 

  • Obvykle jsme schopní vyjít vstříc všem požadavkům, které na nás máte, nicméně před zaplacením doporučujeme se s námi nejdříve spojit a domluvit se na aktuálních možnostech.
  • Lekce plavání probíhá za provozu veřejnosti bez pronájmu dráhy, proto prosím počítejte s větším zaplněním bazénu v časech mezi 7-8h a 17-20h.
  • Cena lekce nezahrnuje vstup na bazén – ten si hradíte sami při vstupu do Aquacentra Šutka.
  • V případě, že je lekce plavcem zrušena méně než 24h před danou výukou, není možné odstoupit od smlouvy a zaplacená lekce propadá.

Chcete se k nám přidat?

750,-/60 min
Plavecká lekce

Kde:
Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
čas tréninku dle individuální domluvy
Cena:
750,-/60 min

03.

Skupinové lekce

Skupinová lekce je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí být součástí skupiny a chtějí využít rychlejších tahounů v týmu, aby vám pomohli stát se lepšími. 

  • Skupinové lekce probíhají v pronajaté 50m dráze pod vedením trenéra, který se skupině na 100% věnuje. V týmu je 8-13 plavců a všichni zvládají plavat souvislým kraulem a umí základy všech ostatních plaveckých způsobů.
  • Platba je na 5 měsíců, vždy podle období v objednávkovém formuláři. Cena kurzu zahrnuje vstup na bazén – obdržíte od nás vlastní čip (za vratnou zálohu 100,-).
  • Před zaplacením nás prosím kontaktujte, jestli je ve vybrané skupince ještě místo.

Chcete se k nám přidat?

5 měsíců

Kde:
Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
ČTVRTEK  19:00 – 20:00
(trenérka Sabina)
Cena:
5800,- / 1x týdně / na 5 měsíců

04.

Bývalí závodní plavci

Tréninky bez vedení trenérem, které jsou vhodné pro zkušené plavce a triatlonisty, kteří hledají skupinku, do které se zapojí, a která je namotivuje k výkonům, na které sami nedosáhnou.

  • Tréninky probíhají v 50m dráze bez vedení trenéra. Obvykle se nás na každý trénink sejde 5 – 15 plavců a všichni zvládají plavat souvislým kraulem.
  • Nevybíráme žádné příspěvky, protože jsme sami rádi, když se sejde větší skupina lidí a navzájem se namotivujeme. Každý si sám platí vstup na bazén. Nikdo nedohlíží na techniku a nikdo se neohlíží na potřeby ostatních. Jsme sice hobby team a plaveme to, na co máme zrovna chuť, ale rozhodně nečekejte pohodu. Jsme prostě blázni.

Chcete se k nám přidat?

60 min
Bývalý závodní plavci

Kde:
Aquacentrum Šutka
Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Kdy:
STŘEDA  19:00 – 20:00
PÁTEK  19:00 – 20:00 (nepravidelně)
NEDĚLE  17:00 – 18:00 (nepravidelně)
Cena:
neplatí se žádný příspěvek

3FIT produkty pro naše závodníky

Plavecká škola 3FIT